Produkty a služby

Posilovací  aparáty

Základní charakteristika:

Základ naší produkce v řadě posilovacích aparátů tvoří jednoúčelové aparáty, které standardně nabízíme pro všechny svalové partie. 
V posledních letech se nám podařilo vyvinout i několik dvou i víceúčelových aparátů, které se mezi našimi zákazníky staly velmi úspěšnými, neboť jsou i přes svoji víceúčelovost naprosto kvalitní, stabilní a 100% funkční. Některá zařízení jsou pro svoje technické řešení vedena na patentovém úřadě jako průmyslový vzor, tudíž je můžete získat pouze u nás. Jedná se o:

- butterfly (stroj na prsa)
- roznožování/snožování
- tlakový stroj na prsa a ramena
- systém Profi home gym (víceúčelová sestava pro všechny základní cviky)

Posilovací  lavice a konstrukce

Základní charakteristika:

Výrobní řada posilovacích lavic a konstrukcí je koncipována tak, aby nabízela možnost náhrady posilovacích aparátů tam, kde to možnosti zákazníka vyžadují. Použitím našich lavic a konstrukcí jsme prakticky schopni sestavit posilovnu pro procvičení všech svalových skupin, pouze zátěž v tomto případě vždy tvoří buď činky, nebo kotouče. 

Stejně jako u posilovacích aparátů, je možné z této výrobní řady vybrat zařízení jedno i víceúčelová. Rádi bychom Vás v této části upozornili na naši novinku - systém UNI lavice, který se dá s úspěchem využít jak v posilovnách domácího, tak i veřejného typu. Umožňuje to jejich konstrukční provedení, které je přizpůsobeno i vysokým pracovním zátěžím.

  Činky, kotouče a tyče

Základní charakteristika:

Posilovna bez jednoručních a obouručních činek asi nemůže být tou správnou posilovnou. Z naší nabídky "železa", jak tuto výrobní řadu pracovně nazýváme, si můžete vybrat:

- pevné jednoruční činky ve standardně vyráběném rozsahu vah 2 - 50 kg dělených po 2kg, od váhy 30 kg po 5 kg, 
   na objednávku vyrobíme i váhy vyšší 
- aerobní, tzv. dámské, pevné jednoruční činky standardně vyráběné v rozsahu vah 1-16 kg dělené po 1 kg
- nastavitelné jednoruční činky
- nastavitelné obouruční činky rozměrů 1300, 1600, 2000 a 2200mm
- speciálně tvarované nastavitelné obouruční činky - EZ

Všechny námi vyráběné kotouče jsou svými nakládacími otvory plně kompatibilní pro všechna námi vyráběná zařízení, které se ve spojení s kotouči využívají. Pro všechny námi vyráběné činky, kotouče a tyče vyrábíme samostatné odkládací stojany.

Standardní provedení:

Kotouče: odlitky, nakládací otvor 26 mm, odstín černá. 
Tyče:

 • jednoruční: ocel, rádlovaná, povrchově upravené niklováním, průměr úchopové části: 30 mm, průměr nakládací části:    25,8 mm. 
 • obouruční tréninkové: ocel, rádlovaná, povrchově upravená tvrdochromem, průměr úchopové části: 30 mm, průměr nakládací části: 25,8 mm
 • obouruční MIDI: ocel, rádlovaná, povrchově upravená tvrdochromem, průměr úchopové části: 30 mm, průměr nakládací části: 49,8 mm
 • Aerobní jednoručky: ocel, rádlovaná, povrchově upravená tvrdochromem, průměr úchopové části: 30 mm Kotouče: ocelové soustružené válce, povrchově upravené zinkem
Odkládací  stojany a doplňky

Základní charakteristika:

Pro všechny námi vyráběné činky, tyče a kotouče vyrábíme speciální odkládací stojany, které ve Vaší posilovně zajistí pořádek a bezpečnost. Všechny odkládací prvky jsou konstruovány tak, aby odebírání bylo naprosto pohodlné a bezpečné.

Aerobní  trenažéry

Základní charakteristika:

Vyrábíme tva typy stacionárních cyklotrenažérů, které jsou rozlišeny podle způsobu přenosu síly - řetěz / pás, a podle vybavení. Při vývoji těchto trenažérů, stejně jako u všech ostatních výrobků, je důraz kladen především na vysokou odolnost a dlouhodobou životnost zařízení. 

Dalším produktem této řady je Sportmar stepper, při jehož vývoji byl především kladen důraz na jeho schopnost snést dlouhodobé vysoké zatížení - agresivní trénink. Stepper je dodáván buď v provedení s protichodným řetězem, nebo s vratnými pružinami.

 

Technické provedení:

 
 Rámy

 jäkl 100x60x3; 80x60x3; 60x60x3; 70x50x3 mm

 Koženka  PLATA SRN
 Lak  komaxit
 Otočné uzly  ložiska
 Aretace  samozaskakovací kolík - cvakač
 Pojezdy  vymezovací válečky na ložiskách
 Rukojetě  rádlovaná nerezová trubka
 Pojezdové trubky  vyleštěná nerez
 Vodítka závaží  vyleštěné nerezová trubka
 Nášlapové plochy  rádlovaný hliníkový plech
 Přenos síly  niklovaný řetěz, u protisměrných kladek ocelové lanko v pouzdře

 


Služby zákazníkem  nehrazené

I. poradenství

  • komplexní zpracování návrhu vybavení Vaší posilovny, včetně půdorysného nákresu rozmístění stanovišť - projektu a cenové kalkulace kompletní dodávky - na klíč 


  Služby zákazníkem  hrazené

  I. Doprava a montáž:

  • prostřednictvím vlastního speciálně upraveného nákladního automobilu zajistíme přepravu Vaší zakázky na Vámi určené místo,   kde naši technici provedou instalaci vybavení v prostoru a jeho uvedení do provozu, zkráceně "montáž". V rámci nabídky  komplexní dodávky Vaší zakázky - na klíč Vám budou předloženy předběžné ceny těchto služeb, konečné ceny budou stanoveny  po uskutečnění dodávky. Odchylky předběžných cen od cen skutečných nepřekračují 10%.


  II. Záruční a pozáruční servis:

  Naše výrobky jsou koncipovány pro dlouholetou životnost, až 20 let, ovšem není možné zajistit 100% funkčnost některých dílů po celou tuto dobu. 

  Proto v rámci této služby nabízíme:
   

  • revizní prohlídky včetně revizní zprávy
  • servisní prohlídky u zákazníka
  • repasace starých strojů

  Provádíme opravy a repase vybavení všech typů a značek.

  Leasing

Naše společnost nezajišťuje přímo leasing na své výrobky. V případě, že zákazník má zájem nakupovat na leasing, může využít buď některé námi navržené leasingové společnosti (na vyžádání předáme kontakt), nebo si leasingovou společnost najde sám.

Veškerá jednání ohledně leasingu si zákazník zajišťuje sám, po dohodě mezi zákazníkem a leasingovou společností vstoupíme do jednání my a uzavřeme s leasingovou společností kupní smlouvu.


Tyto stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800 x 600